Catering dla firm

Posiadamy niezbędne doświadczenie i dysponujemy kompetentnym zespołem, co pozwala nam oferować usługi  na najwyższym poziomie. Catering dla firm obejmuje przygotowanie menu pod kątem konkretnego wydarzenia z uwzględnieniem charakteru imprezy oraz liczby osób. Dostosowujemy i modyfikujemy nasze usługi do konkretnych potrzeb klienta biznesowego, jednocześnie będąc otwarci na zgłaszane potrzeby i wszelkie sugestie. Nasza firma to idealne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie najwyższą jakość i profesjonalizm.

 

Możecie Państwo na nas polegać!

Wszystkich zainteresowanym naszymi usługami obejmujemy specjalną opieką. Ustalamy termin i miejsce wydarzenia, a korzystając z naszego bogatego doświadczenia podpowiadamy jak zapewnić sukces całemu przedsięwzięciu. W menu dbamy o odpowiedni balans dań pozostający w zgodzie ze stawianymi wymaganiami.Podejmujemy się także opracowania autorskiego menu tematycznego uwzględniającego specjalne potrzeby żywieniowe klientów. 

Zrozumienie potrzeb, skuteczność i zaangażowanie, pozwalają nam nie zawieść Państwa oczekiwań nawet w nadzwyczajnych sytuacjach.       

Działamy głównie na terenie Warszawy, ale również świadczymy usługi dla firm w jej okolicach.   

 

Zapraszamy do kontaktu

Konferencje

Spotkania koktajlowe

Brunche biznesowe

Szkolenia

Press Day

Świąteczne imprezy

Bufety

Bufety

Przerwy kawowe

logo

 TS Gastronomia wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferuje kompleksową ofertę cateringową. Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt oraz zaplecze logistyczne pozwalają nam organizować catering na najwyższym poziomie.

Szybka nawigacja